Kui Teil on huvi ringhäälingu ajaloo vastu, soov pidada sünnipäeva, tähistada mõnda olulist tähtpäeva, vajadus koos töökaaslastega harjutada mikrofoni ees esinemist või soovite lihtsalt sisustada enda ja oma sõprade vaba aega, siis võtke meiega ühendust. Koostame just Teile sobiva programmi! Infotelefon: 513 9985

TelesaadeRäägime teleuudiste ajaloost, vaatame videolõike uudistesaadetest, valime teemad, koostame uudised ja salvestame saate, mille saatejuhid-toimetajad on programmis osalejad. Valminud saade jääb programmis osalejatele.

Programmi on võimalik kohandada vastavalt tellija soovidele. 
Kestvus: 90 minutit
Hind: 7 eurot üks osaleja (sisaldab muuseumi piletit)
Tellimine: telefonil 513 9985 või e-kirjaga

kõvarääkijaRäägime ringhäälingu ja raadiotööstuse ajaloost, kuulame Felix Moori reportaaži 1920. aastate “kõvasträäkijaga” ja raadiot 1953.a valmistatud vastuvõtjaga, käivitame mürageneraatori ehk segaja, proovime spordireporteri tööd, võrdleme Nipkowi kettaga kaugenägemise aparaadi ja postkaardi suuruse ekraaniga televiisori KVN  pilti. Soovi korral on giidituuri käigus võimalik salvestada lühikuuldemäng.

Täpsema programmi koostame vastavalt külalise soovidele.
Kestvus: 60 minutit
Hind: 6 eurot ühele osalejale, millele lisandub giidituuri tasu 50 eurot grupile
Tellimine: telefonil 513 9985 või e-kirjaga

Kuuldemäng TK.Räägime kuuldemängu ajaloost, kuulame katkendeid kuuldemängudest ning salvestame koos kuuldemängu, mille lavastajad, osatäitjad ja helikujundajad on programmis osalejad. Salvestatud kuuldemäng jääb programmis osalejatele.

Programmi on võimalik kohandada vastavalt tellija soovidele.
Kestvus: 90 minutit
Hind: 7 eurot üks osaleja (sisaldab muuseumi piletit)
Tellimine: telefonil 513 9985 või e-kirjaga